604 79​4 128

 tr​​afitom@trafitom.pl

Elektronarzędzia

Starając się nadążyć za bardzo szybkim wzrostem wymagań co do narzędzi elektrycznych a w szczególności akumulatorowych, proponujemy naszym Klientom profesjonalne elektronarzędzia czołowych Producentów. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne spełniając wszystkie oczekiwania Kupującego. Aby to umożliwić skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na poniższych zastosowaniach:

Mając na uwadze powyższe zakresy oraz w powiązaniu z przeznaczeniem urządzenia i uwagami Klienta, jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować produkt. Dzięki temu użytkownik ma od samego początku możliwość nabycia maszyny odpowiedniej do swoich potrzeb. Jest to dla nas sprawdzony sposób na pełne zadowolenie Kupującego wraz z gwarancją bezpiecznego i optymalnego wykorzystania elektronarzędzi.

Na wszystkie zakupione u nas towary udzielamy gwarancji wg zaleceń producentów, którzy dodatkowo wspierają nas serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zakres naprawy serwisowej obejmuje m.in. bezpłatną dostawę maszyny do/z serwisu, dokładne wyczyszczenie wszystkich części, pełny przegląd techniczny wraz ze sprawdzeniem stanu zużycia elementów eksploatacyjnych, kontrola elektryczna i mechaniczna oraz test pracy. W przypadku napraw pogwarancyjnych i odpłatnych jest wykonywana szczegółowa wycena kosztów.

W celu zapewnienia Państwu pełnego komfortu pracy proponujemy również oryginalny osprzęt jaki jest dedykowany do poszczególnych elektronarzędzi. Są to tarcze i wiertła do drewna, betonu, metalu, materiały ścierne, zestawy bitów i nasadek, brzeszczoty i piły taśmowe oraz wiele innych.

Jako autoryzowany Partner firmy METABO dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była prawdziwym partnerstwem.