604 794 128

trafitom@trafitom.pl

Odzież BHP

Od wielu lat rozwijamy nasze własne linie produktów odzieży BHP, które są sklasyfikowane jako Środki Ochrony Indywidualnej (ŚOI) kategoria I, oraz spełniają wymagania ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG zamieszczonego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nr L81 z dnia 31 marca 2016 r. Według powyższego wszystkie towary mają nadany znak CE oraz posiadają DEKLARACJE ZGODNOŚCI UE oraz instrukcje użytkowania.

Nasza produkcja opiera się na materiałach w stu procentach wytworzonych i zakupionych w Polsce. Nasi pracownicy i kooperanci dokładają wszelkich starań aby efekt finalny spełniał wszystkie normy i standardy. Z dużym powodzeniem dystrybuujemy nasze produkty do sieci hurtowni, sklepów oraz odbiorców końcowych. Poniżej nasza oferta:

  • fartuchy i zapaski ze skór bydlęcych oraz tkanin technicznych
  • rękawy w różnych wersjach wykonania, zarękawniki
  • nagolenniki z nastopnikami, nakolanniki, nastopniki, podkolanniki zrobione z różnych rodzajów skór
  • kurtki, bolera, bluzy, spodnie z miękkich skór dwoinowych
  • kaptury standardowe oraz kaptury z goglami
  • pasy wysiłkowe, nabrzuszniki
  • oraz wiele innych produktów magazynowych

Aby sprostać wymaganiom i realizować nasze stałe zlecenia w możliwie najkrótszym czasie, utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe. To pozwala nam podnosić swoją konkurencyjność i ułatwiać dostęp do naszych towarów. Dopasowując się także do potrzeb Klientów, szyjemy również pod zamówienie wg wytycznych zamawiającego. Nasze wyroby niestandardowe to m.in. kieszenie na filtry przemysłowe, osłony przewodów spawalniczych do stanowisk zrobotyzowanych, kurtyny osłonowe na stanowiska przemysłowe.

Zapraszając Państwa do współpracy razem promujemy polską jakość !